JINTONG 120T BMC Wtryskiwacz Wtryskowy Z Jednoszywkowym Stołem JTT-1200D
Szczegóły Produktu:
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
| Nazwa handlowa: | JINTONG |
| Numer modelu: | JTT-1200D BMC |
Zapłata:
| Minimalne zamówienie: | 1pc |
|---|---|
| Szczegóły pakowania: | Pułapka ze sklejki |
| Czas dostawy: | 35 dni |
| Możliwość Supply: | 600 sztuk / sztuk na miesiąc Pionowa wtryskarka JINTONG JTT-1200 |
Szczegóły informacji |
|---|---|---|---|
| Styl: | pionowy | Wydajność uplastyczniania (g / s): | 177 |
| Wysokość formy (mm): | 210 - 400 mm | Numer wyrzutnika: | 1 |
| Skok wyrzutnika (mm): | 75 mm | Siła wyrzutnika (kN): | 33 kN |
| Teoretyczna objętość strzału (cm³): | 353 cm3 | Szybkość wtrysku (g/s): | 177 g/s |
| Rodzaj maszyny: | Hydrauliczny | Masa wtrysku (g): | 321 gr |
| Prędkość śruby (rpm): | 1 - 180 obr./min | Średnica śruby (mm): | 50 mm |
| Śrubowy stosunek L/D: | 22 | Odległość między prętami do krawata: | 620 x 280 mm |
| Masę (kg): | 3800 kg | Rodzaj: | Pozostałe |
| Otwarty skok (mm): | 250 mm | Moc (kW): | 22,5 kW |
| Gwarancja: | 1 rok | Kluczowe punkty sprzedaży: | Wysoki poziom bezpieczeństwa |
| Wykorzystane branże: | Zakład produkcyjny | Lokalizacja salonu: | Żadnego |
| Sprawozdanie z badania maszyny: | Zapewnione | Inspekcja wychodząca wideo: | Zapewnione |
| Rozmiar płytki: | 840*500mm | Maksymalne światło dzienne: | 450 mm |
| min. stary wzrost: | 200mm | Serwis pogwarancyjny: | Wsparcie techniczne wideo |
| Port: | Shenzhen | ||
| Podkreślić: | Maszyna do formowania wtryskowego 120t bmc,BMC Wtryskiwacz JTT-1200D |
opis produktu
JINTONG 120T BMC Pionowa Wtryskiwacza Wtryskowa Z Jednoszywkowym Stołem JTT-1200D BMC
Siła zaciskania: 120T
Opcjonalny silnik oszczędzający energię
W połączeniu z systemem przenośnika stosowanym na linii produkcyjnej
Główne cechy
Odpowiedni do wszelkiego rodzaju wstawek.
Automatyczna podstawa wtrysku życia, łatwa do wymiany materiału i formy.
ZAWAGA PRODUKTU
Oszczędność energii: 30% w porównaniu z podobnymi produktami dzięki zastosowaniu systemu pomp SIFU
ZAWSZYTNIE Służby
Nazwa produktu z linkiem
910,8%Wskaźnik odpowiedzi
Nazwa produktu z linkiem
910,8%Wskaźnik odpowiedzi
910,8% Wskaźnik odpowiedzi